Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

📍 Διαιτολόγοι στην Ηράκλειο

8.4
Μαριέμμα Πατσουράκη - Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

Η Μαριέμμα Πατσουράκη στο Ηράκλειο προσφέρει εξατομικευμένες διατροφικές συμβουλές και υποστήριξη. Η προσέγγισή της εστιάζει στη δημιουργία βιώσιμων αλλαγών στις διατροφικές συνήθειες, με έμφαση στην κατανόηση των προσωπικών αναγκών και στόχων κάθε ατόμου.

Με θετική διάθεση και εξαιρετική επικοινωνία, η Μαριέμμα παρέχει πρακτικές συμβουλές και συμβουλές, βοηθώντας τους πελάτες να βελτιώσουν την υγεία τους και να αποκτήσουν μια υγιή σχέση με το φαγητό. Ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν μια ολοκληρωμένη διατροφική παρέμβαση.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Υπηρεσίες στον χώρο
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος βρίσκεται στην θέση 12 από συνολικά 52 στη λίστα διαιτολόγοι στην Ηράκλειο

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 81 κριτικές στη Google

Evi Vinichaki

Εξαιρετική επαγγελματίας αλλά και άνθρωπος. Με κατανόηση, θετική διάθεση και πρακτικές συμβουλές, με βοήθησε να αλλάξω συνήθειες και να νιώθω καλύτερα κάθε μέρα.

Evi Vinichaki ☆ 5/5
Φαιδρα Αερακη

Επαγγελματίας στην δουλειά της,γλυκιά και πολυ εποικινωνιακη..ειχα παει ενα μηνα πριν και ειδα ηδη αλλαγή μέσα σε ενα μηνα μέσω της διατροφής της.απιστευτη !

Φαιδρα Αερακη ☆ 5/5
Γεωργια Λυρωνη

Με βοήθησε να αλλάξω τη σχέση μου με το φαγητό χωρίς στερήσεις. Το πλάνο ήταν απόλυτα προσαρμοσμένο στις ανάγκες και το πρόγραμμά μου.

Γεωργια Λυρωνη ☆ 5/5
Xrysa Argiri

Εξαιρετική! Μεγάλο ενδιαφέρον για όλη την κλινική εικόνα του διατομενου. Παντα δίπλα σε κάθε απορία και αλλαγή! Μια διατροφολόγος ιδανική για μικρούς και μεγάλους!

Xrysa Argiri ☆ 5/5
Dimitra Christopoulou

🍎👏Η Μαριεμμα δεν είναι απλώς μια εξαιρετική διατροφολόγος είναι ένας άνθρωπος που ακούει, καταλαβαίνει και στηρίζει πραγματικά τον κάθε άνθρωπο που αναλαμβάνει. Από την πρώτη μας συνάντηση ένιωσα άνετα και ασφαλής. Οι γνώσεις της είναι βαθιές, αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά είναι η ανθρώπινη προσέγγισή της, η υποστήριξη χωρίς επικρίσεις και τα προσαρμοσμένα προγράμματα διατροφής που δημιουργεί με βάση τον τρόπο ζωής, τις ανάγκες και τις προτιμήσεις του καθενός. Με βοήθησε να αλλάξω διατροφικές συνήθειες με ρεαλιστικό τρόπο και, το πιο σημαντικό, χωρίς να στερηθώ γεύση ή απόλαυση. Πάντα διαθέσιμη για ερωτήσεις, ενθαρρυντική και γεμάτη θετική ενέργεια. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να κάνει μια ουσιαστική αλλαγή στη σχέση του με το φαγητό και το σώμα του. 🙏 Σε ευχαριστώ για όλα, αγαπημένη μου ! Είσαι μοναδική! 💚👏

Dimitra Christopoulou ☆ 5/5
Frosso Vardaki

Πολύ καλό διατροφικό πρόγραμμα και κυριως εξατομικευμένο.

Frosso Vardaki ☆ 5/5
Ποπη Καραπουλακη

Άψογη επαγγελματίας και πολύ καλό παιδί,σε ακούει και ανάλογα με τις ανάγκες σου προσπαθεί να σε βοηθήσει.Και το λέω εγώ που είμαι πολύ δύσκολη στο τι τρώω και τι όχι!!!

Ποπη Καραπουλακη ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

Διεύθυνση

Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος βρίσκεται στην τοποθεσία Π. Μελά 7, Ηράκλειο 713 04, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος είναι +30 281 401 1156

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος είναι: mariemmapatsouraki.gr

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 09:00–21:00
Τρίτη: 09:00–21:00
Τετάρτη: 09:00–21:00
Πέμπτη: 09:00–21:00
Παρασκευή: 09:00–21:00
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Μαριέμμα Πατσουράκη Διαιτολόγος - Διατροφολόγος

    Go up