Καλατζή Μαρία

📍 Διαιτολόγοι στο Πειραιάς

9.1

Η Μαρία Καλατζή, διαιτολόγος με έδρα τον Πειραιά, προσφέρει εξατομικευμένες διατροφικές λύσεις για όσους αναζητούν έναν πιο υγιεινό τρόπο ζωής. Η προσέγγισή της εστιάζει στην ευεξία και στην ισορροπημένη διατροφή, λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαίτερες ανάγκες και προτιμήσεις κάθε ατόμου. Έμφαση δίνεται στην εκπαίδευση και στην υποστήριξη, ώστε η υιοθέτηση νέων συνηθειών να είναι βιώσιμη και ευχάριστη.

Ο χώρος λειτουργίας της Μαρίας Καλατζή είναι φωτεινός και φιλόξενος, δημιουργώντας ένα περιβάλλον άνετο και υποστηρικτικό. Η επαγγελματίας προσφέρει μια ολοκληρωμένη προσέγγιση, συνδυάζοντας διατροφική καθοδήγηση με ψυχολογική υποστήριξη για καλύτερα και πιο διαρκή αποτελέσματα.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Καλατζή Μαρία

Προσβασιμότητα
  • Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
Παροχές
  • Τουαλέτα
Πελάτες
  • Ασφαλές μέρος για διεμφυλικά άτομα
  • Προτείνεται για LGBTQ+
Σχεδιασμός
  • Απαιτείται ραντεβού
  • Συνιστώνται ραντεβού
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες
Χώροι στάθμευσης
  • Στάθμευση στον δρόμο χωρίς χρέωση
  • Χώρος στάθμευσης σε γκαράζ επί πληρωμή

Καλατζή Μαρία βρίσκεται στην θέση 4 από συνολικά 17 στη λίστα διαιτολόγοι στο Πειραιάς

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Καλατζή Μαρία έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 84 κριτικές στη Google

Αθηνά Βασιλειάδου

Η εμπειρία μου με την διαιτολόγο μου, κυρία Μαρία Καλατζή έχει ξεπεράσει κάθε προσδοκία! Από την πρώτη συνάντηση, με εντυπωσίασε η βαθιά γνώση της στον τομέα της διατροφής κι η εξατομικευμένη προσέγγιση της στις δικές μου ανάγκες. Με τρόπο ευχάριστο και εύκολα κατανοητό με καθοδήγησε σωστά χωρίς να με πιέσει ή να με περιορίσει. Η διατροφή που ακολουθώ είναι ισορροπημένη, υγιεινή και το πιο σημαντικό, την απολαμβάνω! Προσάρμοσε το διατροφικό μου πλάνο στις ανάγκες και την καθημερινότητα μου, κάνοντας με να αγαπήσω τη σωστή διατροφή. Έχω ήδη εντυπωσιακά αποτελέσματα και νιώθω ευεξία και ενέργεια.Με βοήθησε να κάνω μια υγιή και βιώσιμη αλλαγή στη ζωή μου ! Νιώθω ευγνώμων για τη στήριξη της! Την ευχαριστώ ιδιαιτέρως!!!

Αθηνά Βασιλειάδου ☆ 5/5
Dia Garner

Δυστυχώς δεν έχει τις γνώσεις να κατευθύνει διατροφικές διαταραχές και την φάση που έχεις χάσει κάποια κιλά και "κολλάει" η ζυγαριά. Μακριά από ημιμαθείς

Dia Garner ☆ 1/5
Δέσποινα Παπάζογλου

Η εμπειρία μου με τη Μαρία ως διατροφολόγο είναι πραγματικά εξαιρετική! Είναι ένας πολύ φιλικός και προσιτός άνθρωπος, με απίστευτες γνώσεις στο αντικείμενό της. Πάντα πρόθυμη να βοηθήσει, δείχνει πραγματικό ενδιαφέρον για την πρόοδο και την ευεξία σου. Τα διατροφικά μενού που προτείνει είναι πολύ ισορροπημένα, ευφάνταστα και εύκολα να τα ακολουθήσεις – δεν νιώθεις ότι κάνεις "δίαιτα", αλλά ότι αποκτάς έναν πιο υγιεινό τρόπο ζωής. Εκεί που ξεχωρίζει, όμως, είναι στην ψυχολογική υποστήριξη. Πάντα δίνει το boost που χρειάζεσαι για να συνεχίσεις με κίνητρο και θετική ενέργεια. Ο χώρος της είναι πανέμορφος – φωτεινός, ζεστός και προσεγμένος – κάτι που κάνει την επίσκεψη ακόμα πιο ευχάριστη. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!☺️🍎

Δέσποινα Παπάζογλου ☆ 5/5
Katerina Pnevmatika

Εξαιρετική σε αυτο που κανει!!Μια διατροφή που δεν στερεισαι κανένα φαγητό.Μου εδωσε παρα πολλες ιδέες και εναλλακτικές με αποτέλεσμα να τρώω φαγητά που πριν δεν τα ετρωγα.Το σημαντικότερο ειναι οτι φτιαχνω το τρώει ολη η οικογένεια και δεν χρειάζεται να κάνω ιδιαίτερα για μένα!!

Katerina Pnevmatika ☆ 5/5
Νάντια Κιουμουση

Παιδιά να πάτε!!Χθες κιόλας!!Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη με την Μαρία κι αυτό γιατί είναι συνεννοήσιμη ,κατανοεί τον άνθρωπο πάνω από όλα και τις ανάγκες του και τις συνήθειες του τις διατροφικές ,είναι πολύ ευχάριστη , συζητήσιμη ,καθόλου αγχωτική σε σχέση με άλλους συνάδελφουςτης που έχω πάει κατά το παρελθόν ,φιλική ,χαμογελαστή ,μου έμαθε πως να τρέφομαι σωστά χωρίς να χρειάζεται να είμαι ώρες ατελείωτες σε μια κουζίνα και αυτό που της ζήτησα και πραγματικά το σεβάστηκε γιατί και η ίδια το πιστεύει ,είναι ότι λόγω μιας διατροφής δεν μπορείς να μην είσαι κοινωνικός,δηλαδή μπορώ να βγώ έξω για φαγητό με φίλους και να απολαύσω στα πλαίσια ενός σωστού διατροφικού πλάνου πως να τραφώ και συγχρόνως να διασκεδάσω.Και επιτέλους τρώω(σωστά) και δεν πεινάω και ταυτόχρονα χάνω βάρος αλλά και λίπος!Την συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Νάντια Κιουμουση ☆ 5/5
Elpida

Πολύ καλή δουλειά. Της είμαι ευγνώμων της κυρίας Μαρίας με έχει βοηθήσει πάρα πολύ!!..

Elpida ☆ 5/5
Katerina Xalkousi

Η κυρία Μαρία μας έδωσε σωστές συμβουλές που βοήθησαν στο προβλημα μας και ήταν πολύ φιλική.

Katerina Xalkousi ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Καλατζή Μαρία

Διεύθυνση

Καλατζή Μαρία βρίσκεται στην τοποθεσία Δραγάτση 2-4, Πειραιάς 185 35, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Καλατζή Μαρία είναι +30 694 246 2489

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Καλατζή Μαρία είναι: mariakalatzi.gr

Επικοινωνία Καλατζή Μαρία

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Καλατζή Μαρία

    Go up