Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ

📍 Καρδιολόγοι στην Βέροια

Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ

10.0
Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD

Ο Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ, Δρ. Κουτσαμπασόπουλος, προσφέρει εξειδικευμένη καρδιολογική φροντίδα στο Βέροια. Η πολυετής εμπειρία του, σε συνδυασμό με τη σύγχρονη τεχνολογία που χρησιμοποιεί, εγγυώνται ακριβή διαγνώσεις και αποτελεσματικές θεραπείες.

Δίνει ιδιαίτερη έμφαση στην προληπτική ιατρική και στην ολοκληρωμένη αντιμετώπιση κάθε ασθενούς, δημιουργώντας σχέσεις εμπιστοσύνης και προσφέροντας μια ανθρώπινη και υποστηρικτική προσέγγιση.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ

Παροχές
  • Τουαλέτα
Σχεδιασμός
  • Συνιστώνται ραντεβού
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ βρίσκεται στην θέση 1 από συνολικά 10 στη λίστα καρδιολόγοι στην Βέροια

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 34 κριτικές στη Google

ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ

Εξαιρετικός ιατρός, τον εμπιστευόμαστε κι εγώ και οι γονείς μου από την πρώτη στιγμή, μας έχει βοηθήσει πολύ προλαμβάνοντας δύσκολες καταστάσεις. Έχει γνώσεις ευρέως αντικειμένου και εξηγεί καθετί απλά για να μη φύγεις με απορίες. Είναι πολύ καλός επιστήμονας και άνθρωπος και δεν διστάζει να θυσιάσει τον προσωπικό του χρόνο για να βοηθήσει.

ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ ☆ 5/5
Σταυρούλα Διαμαντοπούλου

Αξιόλογος επιστήμονας, δίνει έμφαση στην λεπτομέρεια και εξετάζει εξονυχιστικά χωρίς να βιάζεται να πάει στον επόμενο ασθενή. Τα εξηγεί όλα πολύ αναλυτικά και κατανοητά και λύνει καθε απορία. Έχει βοηθήσει πολύ τον σύζυγό μου και οικείους μου και τον ευχαριστώ θερμά!

Σταυρούλα Διαμαντοπούλου ☆ 5/5
rudina skenderasi

Παρά πολύ καλός και ευγενικός άνθρωπος, βοήθησε τον μπαμπά μου πάρα πολύ. Επαγγελματίας, με πολύ γνώση και εμπειρία Ευχαριστούμε πολύ

rudina skenderasi ☆ 5/5
Stella Galani

Είναι οικογενειακός μας γιατρός εδώ και περίπου δέκα χρόνια! Εκτός από το ότι είναι εξαιρετικός στην ειδικότητά του, είναι και άνθρωπος με όλη την σημασία της λέξεως. Έχει απίστευτη ηρεμία και αστείρευτη υπομονή να εξηγεί το ίδιο πράγμα ξανά και ξανά... Ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς Κώστα για το πόσο έχεις προσέξει και συνεχίζεις να προσέχεις την οικογένειά μου! Και είναι λίγο...

Stella Galani ☆ 5/5
Αθανάσιος Γκίκας

Εξαιρετικός γιατρός! Εξετάζει εξονυχιστικά και τα εξηγεί αναλυτικά. Είναι ευγενικός και καλός άνθρωπος!

Αθανάσιος Γκίκας ☆ 5/5
Anastasia Akidou

Είναι ένας εξαιρετικός γιατρός και άνθρωπος! Βοήθησε τον άντρα μου πάρα πολύ και τον ευχαριστούμε πολύ!

Anastasia Akidou ☆ 5/5
Τάσος Καραφουλίδης

Από την πρώτη επίσκεψη στο ιατρείο σε κερδίζει, ένα γιατρός που πάνω από όλα είναι άνθρωπος. Ευγενικός, με το χαμόγελο στο στόμα, σχολαστική εξέταση. Πρόθυμος να σου εξηγήσει κάθε απορία σου. Εάν τον επισκεφτεί κάποιος δύσκολα θα πάει σε άλλο γιατρό. Πραγματικό κόσμημα. Εάν τον γνωρίσεις δεν νομίζω να αλλάξεις πότε γιατρό

Τάσος Καραφουλίδης ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ

Διεύθυνση

Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ βρίσκεται στην τοποθεσία Ελ. Βενιζέλου 13, Βέροια 591 32, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ είναι +30 694 563 9477

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 09:00–13:00, 06:00–20:30
Τρίτη: 09:00–13:00, 06:00–20:30
Τετάρτη: Κλειστό
Πέμπτη: 09:00–13:00, 06:00–20:30
Παρασκευή: 09:00–13:00, 06:00–20:30
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Dr Κουτσαμπασόπουλος Θ. Κωνσταντίνος MD,MSc, PhD, Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής ΑΠΘ

    Go up