ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ο Πρίνος Παναγιώτης είναι ιατρός καρδιολόγος με έδρα το Βόλο. Παρέχει εξειδικευμένες υπηρεσίες και διαθέτει εξειδικευμένη γνώση στην καρδιαγγειακή φροντίδα. Επιδεικνύει ενθαρρυντική συμπεριφορά απέναντι στους ασθενείς του, δημιουργώντας ένα άνετο περιβάλλον για την εξέταση.
Η επαγγελματική προσέγγιση του κ. Πρίνου εστιάζει στην ολοκληρωμένη αξιολόγηση και εξατομικευμένη θεραπεία. Διακρίνεται για την προθυμία του να αφιερώσει χρόνο και να εξηγήσει λεπτομερώς κάθε διαγνωστικό εύρημα, προάγοντας την ολιστική υγεία του ασθενούς.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- Υπηρεσίες στον χώρο
- Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
- Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
- Τουαλέτα
- Ασφαλές μέρος για διεμφυλικά άτομα
- Προτείνεται για LGBTQ+
- Συνιστώνται ραντεβού
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ βρίσκεται στην θέση 18 από συνολικά 21 στη λίστα καρδιολόγοι στο Βόλος
Κριτικές πελατών
ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 5 κριτικές στη Google
Ο γιατρός είναι ευγενικός ομιλητικός εξυπηρέτηκος απλά ένας πολύ καλός γιατρός είμαι πολύ ευχαριστημένη!!!!
Εξαίρετος επιστήμονας ευγενικός εξυπηρετικός αν είχε περισσότερα από πέντε αστέρια σίγουρα θα του τα έβαζα
Ευγενικός, εξυπηρετικός, αποτελεσματικός και επαγγελματίας.
Εξαιρετικός γιατρός ευγενής και αποτελεσματικός.
Πήγα στον γιατρό για το παιδί μου για την κάρτα αθλητή και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Είναι προσιτος και ευγενικός άνθρωπος. Με ευχαρίστησε που έκανε τον μικρό να νιώσει άνετα παρόλο που τον εξέτασε αναλυτικά και όχι βιαστικά. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα.
Πληροφορίες σχετικά με ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διεύθυνση
ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ βρίσκεται στην τοποθεσία Τάκη Οικονομάκη 54, Βόλος 382 21, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ είναι +30 2421 031444
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της ΠΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ είναι: cardioprinos.com
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 09:30–13:30, 06:00–21:00
Τρίτη: 09:30–13:30
Τετάρτη: 09:30–13:30
Πέμπτη: 09:30–13:30, 06:00–21:00
Παρασκευή: Κλειστό
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό