Αρσένης Διονύσιος
Ο κ. Αρσένης Διονύσιος είναι ένας έμπειρος καρδιολόγος με έδρα το Ηλιούπολη. Διακρίνεται για την εξειδικευμένη γνώση του και την ικανότητά του να εξηγεί με σαφήνεια τις ιατρικές διαδικασίες και τα ευρήματα στους ασθενείς του. Προσφέρει συνολική φροντίδα καρδιάς με έμφαση στην πρόληψη και την έγκαιρη διάγνωση.
Οι ασθενείς εκτιμούν την αφοσίωσή του στην παροχή υψηλής ποιότητας ιατρικής φροντίδας και την ανθρωπιά που επιδεικνύει. Η προσέγγισή του είναι ολιστική, λαμβάνοντας υπόψη όχι μόνο τα ιατρικά δεδομένα, αλλά και την ψυχολογική ευεξία του κάθε ασθενούς.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Αρσένης Διονύσιος
- Τουαλέτα
- Συνιστώνται ραντεβού
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
Αρσένης Διονύσιος βρίσκεται στην θέση 8 από συνολικά 14 στη λίστα καρδιολόγοι στην Ηλιούπολη
Κριτικές πελατών
Αρσένης Διονύσιος έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 15 κριτικές στη Google
Γιατρος καρδιολογος απο τους λιγους και διαλεχτους ιατρους !!!Ανθρωπος πανω απολα και φυσικα εξαιρετος επιστημονας !! τον συνιστω ανεπιφυλακτα !
Από τους καλύτερους καρδιολόγους που υπάρχουν!!!! Ήρεμος, πράος,να σου εξηγήσει το κάθε τι όσο πιο απλά γίνεται. Πολύ καλός επιστήμονας!!! Γιατρέ μου τα 5 αστέρια είναι ένα τίποτα μπροστά σου!!!
Εξαιρετικός επιστήμονας και με μεγάλη ενσυναίσθηση και συμπόνια για τις μεγάλες ηλικίες. Έδωσε στη μητέρα μου μεγάλη παράταση ζωής και είναι πάντα διαθέσιμος , με το τηλέφωνο ανοιχτό στην επικοινωνία ανά πάσα στιγμή. Τον ευχαριστούμε πολύ!
Πολύ καλός γιατρός, πολύ έμπειρος,σου εξηγεί με υπομονή και κάθε λεπτομέρεια τα πάντα σε όλες της απορίες!!!Μα πάνω απ' όλα είναι ΆΝΘΡΩΠΟΣ!!! Χαίρομαι που βρήκα αυτόν τον Άνθρωπο - καρδιολόγο ... Συγχαρητήρια Κύριε Αρσένη!!!
Ηρεμος, επεξηγηματικος, με υπομονη - ο,τι χρειαζεσαι απο εναν καρδιολογο. Σοβαρος επιστημονας και πανω απο ολα ανθρωπος.
Πολύ καλός γιατρός. Άριστα καταρτισμένος επιστήμονας. Προσιτός άνθρωπος με εξαιρετική συμπεριφορά που αφιερώνει ώρα στην εξέταση δίνοντας λεπτομερείς εξηγήσεις στις οποίες απορίες.
Ένας εξαιρετος επιστήμονας άρτια καταρτισμένος, με ηρεμία και υπομονή να ακούει τον ασθενη. Πάνω από όλα ανθρωπος!
Πληροφορίες σχετικά με Αρσένης Διονύσιος
Διεύθυνση
Αρσένης Διονύσιος βρίσκεται στην τοποθεσία Ανδρέα Παπανδρέου 10, Ηλιούπολη 163 45, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Αρσένης Διονύσιος είναι +30 21 0883 7184