ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

📍 Καρδιολόγοι στην Ίλιον

7.3

Το ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, στο Ίλιον, προσφέρει εξειδικευμένες υπηρεσίες καρδιολογικού ελέγχου και παρακολούθησης. Ο ιατρός διαθέτει σημαντική εμπειρία και γνώση στις σύγχρονες καρδιολογικές εξετάσεις και θεραπείες, με έμφαση στην ολοκληρωμένη προσέγγιση του ασθενούς.

Το ιατρείο παρέχει ένα περιβάλλον εμπιστοσύνης και ευχάριστη ατμόσφαιρα. Η προσεκτική και επεξηγηματική συμπεριφορά, σε συνδυασμό με την άμεση εξυπηρέτηση, συμβάλλουν σε μια θετική και αισιόδοξη εμπειρία για τον κάθε ασθενή.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Προσβασιμότητα
  • Τουαλέτα με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
  • Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
Παροχές
  • Τουαλέτα
Σχεδιασμός
  • Απαιτείται ραντεβού
  • Συνιστώνται ραντεβού
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ βρίσκεται στην θέση 7 από συνολικά 10 στη λίστα καρδιολόγοι στην Ίλιον

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 14 κριτικές στη Google

Stavros Zoulis

Αρίστος ιατρός και εξαιρετικός άνθρωπος. Ήρεμος και κατατοπιστικός,να τον εμπιστευθείτε χωρίς καμία αμφιβολία !

Stavros Zoulis ☆ 5/5
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Σπουδαίος επιστήμονας και άριστος χαρακτήρας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ☆ 5/5
Mandalos O Makedwn

Άριστος άνθρωπος, ΑΡΙΣΤΟΣ των ΑΡΙΣΤΩΝ ιατρός, επικοινωνιακός, εξηγεί τα πάντα, μετά το έμφραγμα που έπαθα τον εμπιστεύομαι όσο και τα φάρμακα που παίρνω. Άριστος χώρος και χωρίς καθυστέρηση στα ραντεβού.

Mandalos O Makedwn ☆ 5/5
Spiros Provatas

Εξαιρετικός ιατρος, εξαιρετικός άνθρωπος. Με εξέτασε σχολαστικα και απο την πρώτη επίσκεψη νομιζες οτι τον γνώριζες χρονια. Τον ευχαριστώ

Spiros Provatas ☆ 5/5
ioanna mouzaki

Άριστος γιατρός που διακρίνεται τόσο από επαγγελματισμό όσο και από ανθρωπιά!!

ioanna mouzaki ☆ 5/5
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΒΔΙΚΟΥ

Γιατρός με άριστη επαγγελματική κατάρτιση και με ιδιαίτερη προσήνεια και κατανόηση στον ασθενή.Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΒΔΙΚΟΥ ☆ 5/5
Margarita spiliotopoulou

Είμαι πολύ ευχαριστημένη από θέμα ανθρώπου πρώτα και μετά της επιστημονικής του ιδιότητας!!!

Margarita spiliotopoulou ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διεύθυνση

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ βρίσκεται στην τοποθεσία Δαναών 69Α, Ίλιον 131 22, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ είναι +30 694 435 1018

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 10:00–12:00, 06:00–21:00
Τρίτη: 10:00–12:00, 06:00–21:00
Τετάρτη: 10:00–12:00, 06:00–21:00
Πέμπτη: 10:00–12:00, 06:00–21:00
Παρασκευή: 10:00–12:00, 06:00–21:00
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΠΕΡΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

    Go up