Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο

📍 Κέντρα ακοής στην Ηράκλειο

8.2
Nano Ears - Ακουστικά Βαρηκοΐας

Η Nano Ears προσφέρει εξειδικευμένες λύσεις ακοής σε όλη την Κρήτη, με παρουσία σε Ηράκλειο, Μεσσαρά, Λασίθι και Ρέθυμνο. Εστιάζουμε στην παροχή υψηλής ποιότητας βαρηκοΐας και ατομική φροντίδα, διασφαλίζοντας ότι κάθε πελάτης βρίσκει την ιδανική λύση για τις ανάγκες του.

Με φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό, δημιουργούμε ένα περιβάλλον εμπιστοσύνης και άνεσης. Η Nano Ears φιλοδοξεί να γίνει ο πιο αξιόπιστος συνεργάτης για την ακοή σας.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Διανομή
Προσβασιμότητα
  • Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο

Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο βρίσκεται στην θέση 4 από συνολικά 7 στη λίστα κέντρα ακοής στην Ηράκλειο

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 22 κριτικές στη Google

Georgia Manesi

Απίστευτα εξυπηρετικοί, πολύ ευγενικοί και ευδιάθετοι, η επίσκεψη μου στον χώρο ήταν πολύ ευχάριστη με την καλύτερη αντιμετώπιση. Ευχαριστώ πολύ το nanoears για τις καλύτερες παροχές του !!

Georgia Manesi ☆ 5/5
Κατερίνα Μάτσου

Είναι πολύ ευγενικοί φουλ εξυπηρετικότατοι και οι τιμές τους λογικές.

Κατερίνα Μάτσου ☆ 5/5
Jimmy

Οι καλύτεροι. Είναι value for money. Εξαιρετική εξυπηρέτηση.

Jimmy "Skyline" ☆ 5/5
Μανωλης Μανιουδης

Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση και την προσέγγιση του προβλήματος μου ευχαριστώ πολύ!

Μανωλης Μανιουδης ☆ 5/5
Giwrgos Kioupakis

Η καλύτερη στο είδος αυτό στην Κρήτη , εξυπηρέτηση ,φιλικό περιβάλλον επαγγελματίες , οικογένεια ,τους ενδιαφέρει να είσαι καλά ,και μετά για χρήματα ,δεν μου συζήτησαν καθόλου για λεφτά .ενώ άλλου που πιγα μόνο λεφτά θέλανε και τα τριπλάσια ... ευχαριστώ Nanoears.......

Giwrgos Kioupakis ☆ 5/5
Ιωάννης Ράπτης

Είμαι πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες του καταστήματος!! Εξαιρετική συμπεριφορά και φροντίδα με ενσυναισθηση

Ιωάννης Ράπτης ☆ 5/5
evelin. sposaelina

Σωστή εξυπηρέτηση και πολύ καλή συμπεριφορά από ανθρώπους πρόθυμους να δώσουν λύση στο σημαντικό πρόβλημα που αφορά την ακοή!συγχαρητήρια για την δουλειά σάς παιδιά!

evelin. sposaelina ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο

Διεύθυνση

Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο βρίσκεται στην τοποθεσία Έβανς 45, Ηράκλειο 712 01, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο είναι +30 281 033 4458

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 08:30–14:00
Τρίτη: 08:30–14:00, 05:30–21:00
Τετάρτη: 08:30–14:00
Πέμπτη: 08:30–14:00, 05:30–21:00
Παρασκευή: 08:30–14:00, 05:30–20:30
Σάββατο: 09:00–13:00
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Nano Ears Ακουστικά βαρηκοΐας Κρήτης Ηράκλειο-Μεσσαρά-Λασίθι-Ρέθυμνο

    Go up