ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
📍 Ορθοπεδικά είδη στην Καρδίτσα
Ο ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ στην Καρδίτσα παρέχει εξειδικευμένες υπηρεσίες ορθοπεδικής με επαγγελματική ακρίβεια και προσεκτική αξιολόγηση. Η προσέγγιση του ιατρού χαρακτηρίζεται από βαθιά γνώση και συνεχή επιμόρφωση, προσφέροντας λύσεις για ένα ευρύ φάσμα ορθοπεδικών προβλημάτων.
Η φροντίδα του ασθενή αποτελεί προτεραιότητα, με έμφαση στην προσωπική επικοινωνία και στην παροχή σαφών, κατανοητών πληροφοριών. Η φροντίδα ξεκινά με μια διεξοδική διάγνωση και συνεχίζεται με ένα σχέδιο θεραπείας προσαρμοσμένο στις ανάγκες του καθενός.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
- Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
- Πάρκινγκ με πρόσβαση για αναπηρικό αμαξίδιο
- Τουαλέτα
- Συνιστώνται ραντεβού
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ βρίσκεται στην θέση 5 από συνολικά 8 στη λίστα ορθοπεδικά είδη στην Καρδίτσα
Κριτικές πελατών
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ έχει βαθμολογία 4.8 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 17 κριτικές στη Google
Πολύ καλά όλα γιατρέ μου!!Ο καλύτερος μακράν.Παντα επιτυχίες!!
Εξαιρετικός επιστήμονας!!!
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον θεράποντα ιατρό μου.Για την αμεση αντιμετώπιση σε σοβαρό προβλημα στο υσχιο μου.Απο την πρώτη στιγμή ήταν στο πλευρό μου και πήγανε όλα ακριβώς μου τα είπε.Απο την πρώτη στιγμή μετά το χειρουργείο επανήλθα πλήρως..Ευχαριστώ γιατρέ μου..
Πληροφορίες σχετικά με ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Διεύθυνση
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ βρίσκεται στην τοποθεσία Δημαρχου N. Χαριτου 11, Καρδίτσα 431 00, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ είναι +30 2441 042143
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ είναι: drgeorgousis.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 09:00–13:30, 05:30–20:30
Τρίτη: 09:00–13:30, 05:30–20:30
Τετάρτη: 09:00–13:30, 05:30–20:30
Πέμπτη: 09:00–13:30, 05:30–20:30
Παρασκευή: 09:00–13:30, 05:30–20:30
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό