ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

📍 Ορθοπεδικά είδη στην Χίος

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6.8

Ο ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, στο Χίο, προσφέρει μια ευρεία γκάμα ορθοπεδικών ειδών για κάθε ανάγκη. Η επιχείρηση διακρίνεται για την προσεκτική εξυπηρέτηση και την ικανότητα να προτείνει τις κατάλληλες λύσεις. Εγγυάται επίσης τη διαθεσιμότητα ποιοτικών προϊόντων.

Το κατάστημα επιδεικνύει μεθοδικότητα και επαγγελματισμό στην αντιμετώπιση κάθε περίπτωσης. Η προσέγγιση είναι άμεση και αξιόπιστη, συμβάλλοντας σε μια θετική εμπειρία για τον πελάτη, δίνοντας έμφαση στην υποστήριξη και την ενημέρωση.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Διανομή
Σχεδιασμός
  • Γρήγορη επίσκεψη
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ βρίσκεται στην θέση 2 από συνολικά 2 στη λίστα ορθοπεδικά είδη στην Χίος

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 3 κριτικές στη Google

Kostas Makroglou

Εξυπηρέτηση, Αμεσότητα,Ποιότητα !!!

Kostas Makroglou ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Διεύθυνση

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ βρίσκεται στην τοποθεσία Καλουτά 95, Χίος 821 00, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ είναι +30 2271 041000

Επικοινωνία ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    Go up