Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT)

📍 Φυσικοθεραπευτές στο Βόλος

9.3

Στο Βόλο, το Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT) προσφέρει εξειδικευμένες θεραπείες για μια ευρεία γκάμα μυοσκελετικών προβλημάτων. Η προσέγγιση του ιατρείου συνδυάζει την οστεοπαθητική με τη φυσικοθεραπεία και τον βελονισμό, παρέχοντας ολοκληρωμένες λύσεις για την ανακούφιση του πόνου και την αποκατάσταση της κινητικότητας.

Το προσωπικό είναι ιδιαίτερα καταρτισμένο και η εξυπηρέτηση αμεση και προσωποποιημένη, δημιουργώντας ένα φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον. Η έμφαση στην κατανόηση των αναγκών του κάθε ασθενή και η άμεση ανταπόκριση σε επείγουσες περιπτώσεις, καθιστούν το ιατρείο μια αξιόπιστη επιλογή.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT)

Προσβασιμότητα
  • Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
  • Τουαλέτα με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
  • Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
Παροχές
  • Τουαλέτα
  • Τουαλέτα ουδέτερη ως προς το φύλο
Σχεδιασμός
  • Απαιτείται ραντεβού
  • Συνιστώνται ραντεβού
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT) βρίσκεται στην θέση 4 από συνολικά 35 στη λίστα φυσικοθεραπευτές στο Βόλος

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT) έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 70 κριτικές στη Google

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΡΦΩΓΙΑΝΝΗΣ

Πολύ καλός επαγγελματίας ο Νεκτάριος, με τέλεια κατάρτιση ,ευχαριστο περιβάλλον. Πήγαινα παλαιότερα, σε άλλους φυσιοθεραπευτες, κανένας δέν με ενημέρωσε σχετικά με το θέμα αυχενικου, και κυλες δίσκου,κ μάλιστα μετά απο σπονδυλοδεσια που έχω..ουτε σκυψανε στο πρόβλημα μου. Ηδη κάνω φυσιοθεραπεια, οστεοπαθητικη κ βελονισμό,και,είδα μεγάλη βελτίωση στο θέμα που με ταλαιπωρεί χρόνια.. Εξαιρετικές στη δουλειά τους επίσης η Ευαγγελια και η Μαρία,συνιστώ ανεπιφύλακτα το ιατρείο ☺ Μορφογιάννης Γιώργος Τε μουσικών

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΡΦΩΓΙΑΝΝΗΣ ☆ 5/5
Στέλλα Γκάρτζου

Υπέροχο περιβάλλον υπέροχος επιστήμων μου ανέλυσε την κάθε ασκησει που κάναμε. Κάθε απορία θα σου την λύση. Υπέροχος άνθρωπος ευγενικός μόλις πήρα τηλέφωνο αμέσως να με δεχτεί ενώ είχε πολλά ραντεβού. Ευχαριστώ πολύ γιατί αμέσως είδα αποτέλεσμα στον αυχένα μου και στον πόνο που είχα.

Στέλλα Γκάρτζου ☆ 5/5
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΖΙΩΚΑ

Εξαιρετικός άνθρωπος αλλά και επιστήμονας! Πηγα για πρώτη φορά με φοβερό πόνο στην μέση και προσάρμοσε το προγραμμα του για να με δεχτεί άμεσα. Από την 1η κιόλας επίσκεψη ένιωσα καλύτερα και στην 2η επίσκεψη είχε φύγει ο πόνος και ήμουν πλήρως λειτουργική! Ο Νεκτάριος είναι γνώστης του αντικειμένου και εμπνέει σεβασμό και εμπιστοσύνη αλλά παραμένει προσιτός και φιλικός με θετική ενέργεια! Ήδη έκλεισα ραντεβού για τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας και τον προτείνω σε όποιον χρειάζεται βοήθεια με το σώμα του! Γιατρέ ευχαριστώ πολύ 🙏

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΖΙΩΚΑ ☆ 5/5
Agatha

Πήγα σε διάφορα φυσικοθεραπευτηρια στο Βόλο αλλα ΜΟΝΟ στον Ν.Λουκιδη βρήκα ανακούφιση στο πρόβλημα του αυχένα . Και αυτός αλλα και η Ευαγγελία ειναι καταπληκτικοι επαγγελματίες. Σας ευχαριστώ 🤩🥰 Αγάθη Σαρακηνού

Agatha ☆ 5/5
Δημήτριος Καρακώστας

Ευχαριστώ πολύ τον γιατρό κ. Νεκτάριο ήμουν για χειρουργείο και το ξεπέρασα. Μετά από πολύ προσεκτικες θεραπείες. (Εξωθρηματική δεξιά κήλη.) Με της γνώσης του, και τελευταίας τεχνολογίας μηχανήματα με έκανε καλά.

Δημήτριος Καρακώστας ☆ 5/5
Demetre Christophis

Έρχομαι από τη Γερμανία Κάνουμε άδεια και πηγαίνω Κάθε φόρα 👍

Demetre Christophis ☆ 5/5
Eleni Kartsioti

Άριστη επιστημονική κατάρτιση και εμπειρία από τον κ. Λουκίδη και το προσωπικό του. Εξαιρετικός επαγγελματισμός. Πολύ χαλαρό και πεντακάθαρο περιβάλλον. Σύγχρονος εξοπλισμός! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Eleni Kartsioti ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT)

Διεύθυνση

Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT) βρίσκεται στην τοποθεσία Άνθιμου Γαζή 193, Βόλος 382 21, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT) είναι +30 2421 100033

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT) είναι: osteofuture.gr

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 09:00–20:00
Τρίτη: 09:00–20:00
Τετάρτη: 09:00–17:00
Πέμπτη: 09:00–20:00
Παρασκευή: 09:00–19:00
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT)

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Οστεοπαθητική - Φυσικοθεραπεία Νεκτάριος Λουκίδης DO BSc(PT)

    Go up